sobota 25. května 2013

Under pressure

Ahoj všem :)
Omlouvám se za další (kolikátou už?) více než dvoutýdenní nečinost. Výmluv bych měla dost - jakože zápočty atd. atd. - jenže mnozí blogeři stíhají obojí(a už mají zkoušky skoro hotové!) a tak to radši nechám být.

Podruhé za letní semestr jsem zůstala na víkend (a ten příští zůstanu potřetí) v Budějovicích, protože doma probíhá velké stěhování. A to by nebylo zrovna vhodné prostředí pro studium vzhledem k tomu, že mě v týdnu čekají 4 důležité zápočty. Ale abych si i tady učení zkomplikovala, brouzdám po internetu, čtu blogy, sleduju tohle (což mě přivádí na myšlenku článku o seriálech :)) a teď jsem právě obnovila seznam blogů, které čtu a taky si konečně vytvořila účet na ask.fm, takže odteď se mě můžete na cokoli zeptat (nalevo v menu).

A teď už k náplni dnů minulých:

Jedna z mých nejlepších kamarádek se vdávala (Hodně zvláštní pocit během obřadu vzpomínat, jak jsme se jako jedenáctileté poznaly, chodily spolu do hudebky, na francouzštinu, na aerobic...Vzhledem k tomu, že je o dva roky starší, prožívala jsem s ní její taneční, maturitní ples, maturitu, první rok na vysoké škole...a teď se najednou vdává, hustý :D ) a týden před obřadem jsem dostala koláčky včetně rohového pro nezadané (haha :D, snědla jsem ho, ale nevim, jestli mi to pomůže :D)

A kdo mě najde ve špalíru, vyhraje (cenu nemám vymyšlenou)! Napovím vám mamčiným roztomilým (až přeslazeným) výrokem: "Vypadáš jako beruška s krovkama."

Po svatbě jsem vyšilovala, protože po celém veselení se (s vínem a slivovicí) jsem se rozhodně necítila na učení se na zápočet z makroekomie následující den. Ale lidi, já to nakonec dala! Yess :)

 A jako většina jsem netrpělivě očekávala Gatsbyho. Mnozí filmu vytýkají tu moderní hudbu a "moulinrougeovost", ale to je právě to, co se mi na tom líbilo. Jednu klasickou verzi tu máme, tak proč by nemohla být i jedna více "snová"? A song od Lany mě dostal :) Akorát teda všemi opěvovaný Leo mě maličko zklamal.. A to ho jinak mám moc ráda! Asi jsem si na Jaye Gatsbyho prostě představovala někoho jiného...


 A  teď už přicházejí "food" photos, protože nedělám nic jinýho, než že se učím nebo jím. A protože se mi učit nechce, tak jím často :D Ale tak snažím se jíst kvalitně, proto ta Lindt kokosová čokoláda (to je zázrak!) a pražené kakaové boby (omlouvám se za špatnou kvalitu a tím pádem viditelnost bobů, ale chystám článek, protože nyní si pochutnávám na nepražených).
Obědový tip: Směs express panzani těstovin(nemůžu si vzpomenout na ten název), cuketových nudliček, sušených rajčat, tuňáka v rajčatové omáčce a nastrouhaného tofu natural, vše ochucené italským kořením a trochou sojovky. Yummy!
Zeleninový doping je při vstřebávání znalostí nutný.
A včerejší "kolejní" imrovizace aka "něcojakoguacamole". Rozmačkala jsem půlku avokáda, přidala lžíci tvarohu, osolila, opepřila a namazala na celozrnný rombus z Billy. Jo a pak jsem ještě pokladla plátky marinovaného tofu. Docela lahůdka :)
 Když vám to nikdo neřekne, řekněte si to sami! A když vám to někdo říká, tak tomu věřte a stejně si to řekněte sami. A věřte tomu :)

I'm watching you! :)
Mějte krásnou sobotu ať už se učíte nebo podnikáte něco zajímavějšího. Já si jdu něco ukuchtit a pak už se na TO musím konečně vrhnout :)

Žádné komentáře:

Okomentovat