pondělí 13. června 2011

(Bez)problémový


U stánku s ovocem a zeleninou jsme si padly do oka. Já a meruňky. Ač mě jejich cena dost znechutila, chuť na koláč mě nepřešla. Nechci se nějak chválit, upekla jsem úplně jednoduchý ovocný koláč s drobenkou. A navíc podle celkem detailního receptu s obrázky.

Nejvíc mě potěšilo, že chutnal babičce a příště si přeje s třešněmi. Klíďo babi! ;)


Stala se ze mě lady, Oriflame lady. A hned jsem si musela pořídit námořnickou plážovou tašku a k ní ještě malou kosmetickou taštičku.
Po přijímačkách, ze kterých moc dobrý pocit nemám, jsem si spravila náladu v Terranově, kde se na vás sypou slevy ze všech stran. Kvalita a střihy oblečení tomu jistě odpovídají... Byl to boj, ale po zkoušení si asi 20 triček, jsem nakonec přece jen ulovila tenhle "cute top" ;) Trochu mi padá, ale s tím by člověk měl počítat u topů bez ramínek.


A aby toho námořnického šílenství nebylo málo, moje drahá maminka vyplenila Tchibo, domů přišla obtěžkána několika igelitkami (takže vypadala jako Santa Klaus bez břicha a vousů) s krásným povlečením, sadou šálků na kávu, dezertních talířků, polévkových a jídelních talířů (které jsme hned zamazaly gnochi(ma) s pestem :P). Druhý den se mi pak přiznala ke koupi skleniček :D

Teď už je mi jasné, proč při nákupech nikdy nemůžu přestat. Mám to prostě v genech ;)
Dost bylo materiálních a jídelních informací. Teď vážněji.Na pedagogické fakultě je mé skóre 66 bodů z 80 možných. 1. července uvidím, jestli mě přijali nebo ne.

Ve čtvrtek mě čekají poslední přijímačky na francouzskou filologii a díky našim "milým odborářům" (motherfuckeeeeeeers!!!) musím jet už ve středu navečer a přespat v Praze jak ze středy na čtvrtek, tak ze čtvrtka na pátek.

Tak vás ještě naposledy před dlouhými prázdninami prosím, držte mi palce ;)


Jestli se mi to povede, odměnou bude více času a tím pádem více článků od mademoiselle Eiffel.

4 komentáře:

  1. Mám takový pocit, že jsem byla v Terranově těsně před začátkem slev... ale nic mi nesedělo... :o( Za kolik bylo to tílko ?

    OdpovědětVymazat
  2. No, ono nebylo ve slevě :D 229 kč. Ale jinak barevná tílka v úplně stejném střihu byla ve slevě za 129 .. jenže mě se líbilo tohle, takže mi to bylo jedno :D

    OdpovědětVymazat
  3. Budu držet palce!!Námořnické věci jsou super, kdyžtak pokud znáš obchod s dekorací Nanu Nana, je třeba na Akrádách, tak tam teď mají, myslím i nějaké námořnické doplňky do bytu ve slevě:)

    OdpovědětVymazat