pátek 31. prosince 2010

Pour félicitérDolce far niente (sladkost nicnedělání)


Pamatuješ, jak jsi řekl, že bychom měli žít spolu a být nešťastní, abychom byli šťastní?


Všichni chceme, aby věci zůstaly stejné. Spokojíme se s životem v utrpení, protože se bojíme změn, věcí, drolících se v ruiny.


Ruiny jsou cestou k proměně.
(Eat, pray, love)
Julia Roberts, James Franco, Javier Bardem.... Jíst, meditovat, milovat.... Spoustu zajímavých myšlenek, životních pravd a zjištění. Někdy trochu nuda, ale ty věty výše mi utkvěly v hlavě a nedokážu na ně přestat myslet. Třeba se najde někdo další, kdo v nich něco pozná.


Camaieu úlovky aneb Cygne noir
fotka z loňského roku a čaj "pro zbystření mysli" od mojí Čokínky .. Že by mi tím chtěla něco naznačit? :D

Setkání s Čokínkou po půlroce bylo více než přinosné. Je skvělé vědět, že máte přátelé(taky super, že jich je víc :D), kteří na vás nezapomenou ani po tak dlouhé době. Že můžete probrat úplně všechno a pořádně se pobavit. Jo a když Vám navíc Camaieu předvede úžasné slevy, můžete společně utratit všechno co máte, protože bez třešničky na dortu v podobě nějaké delikatesy to nejde. V mém případě třešničkou byly kalamáry na grilu s pizza chlebem (haha, zbyl mi i k večeři). Yummy!

A už je to zase tady. Silvestr. Oslava konce roku a přichodu toho nového. Přeju Vám všem, abyste se bavili a ve zdraví to přežili. Abyste se neprobudili někde, kde jste se rozhodně probudit nechtěli, abyste nedostali žlučníkový záchvat a aby ta kocovina nebyla až tak hrozná.


A úplně nakonec nám Všem přeju, abychom si ten rok 2011 co nejvíc užili, netrápili se hloupostmi a splnili si další z našich přání :)

P.F. 2011

3 komentáře: