neděle 14. března 2010

When it rains and rains and rains...

pustťe si tuto píseň, jmenuji ji oficiálním soundtrackem k článku
Vine makes me laughing a lot, talking a lot...being happy a lot.

Protože v anketě vítězí přání, abych psala o svém každodenním životě a těsně v patách mu jsou fotky, rozhodla vyřešit tento článek takto - pár obrázků a pár vět.
Za týden jsem stihla dvě oslavy narozenin(z toho jedna byla dvojitá!). Obrázky pocházejí z té nedvojité. Byla taková poklidná, pouze holčičí(protože opačné pohlaví v našem okolí je značně nespolehlivé a nepodařilo se mu sehnat auto a tím pádem se ani nedostalo na oslavu probíhající na vzdáleněším místě). No ale i bez nich jsme si to skvěle užily. Hrály jsme takovou hru, kdy si losujete odpovědi a otázky, což samo o sobě nezní moc vtipně, ale věřím, že když se vás někdo zeptá: "Jak to máš nejradši?" a vy musíte odpovědět: "Ve svazácke košili na májovém průvodu.", určitě to nezůstane bez odezvy:)
Včera jsem byla s maminkou a jejím přítelem na Divotvorném hrnci, muzikálu z per Voskovce a Wericha. Moc se mi to líbilo, jenom je mi líto divadla na Fidlovačce, jehož budova je "ozdobená" sprejerskými obrázky odshora dolů:(

No a dnešek mám bohužel ve znamení učení se na testy a dělání úkolů. To bych však nebyla já, abych si stejně nevyšetřila kopu času na kafíčko, čajíček, vás a poslouchání Miky a jeho Rain(už asi tak třicetkrát). Tohohle klučinu mám vážně ráda. Jeho songy jsou na první pohled strašně optimistický, ale zároveň v nich vidím hloubku a pravdu. On je prostě malý velký a roztomilý dítě. Navíc se mi líbí jeho oblečení. A odnepaměti mám slabost pro kudrnáče (celý svůj první pobyt v Paříži jsem strávila počítáním krásných kudrnáčů - a bylo jich tam hodně. Zkrátka Paříž je nej ve všech aspektech:)) !!!

 

Byl někdo z vás v Berlíně?
27. května tam jedu na jednodenní zájezd a byla bych ráda za veškeré typy na místa(a hlavně obchody a kavárny:))), které stojí za to navštívit.

Au revoir pour ce moment
ZorisParis

8 komentářů:

 1. Kudrnáči? Ano, ano, ANO! Je něco krásnějšího než tmavovlasý kudrnatý andílek? Snad jenom tmavovlasý kudrnatý andílek bez košile :D. Moje láska ke kudrlinkám hraničí až s posedlostí-na HBO jsem se dívala na seriál (něco jako Sex ve městě z mužského pohledu, Vincentův svět se to jmenuje) jenom kvůli tomu absolutně nejkrásnějšímu Vincentovi, který kdy dýchal kyslík na této planetě. Chodila jsem s klukem, kterého jsem doslova uhnala (fuj, to je odporné slovo, ale dokonale výstižné), protože měl nádherné tmavé kudrnaté vlasy (a nádherné modré oči s nádhernýma řasama). Mezi náma byl to blbec, ale stálo mi za to poslouchat ty jeho perly, jenom když jsem se mohla kochat a doufat, že jeho kudrnaté kouzlo přeskočí na mé rozcuchané nekudrnaté vlasy. Když on vážně vypadal přesně jako onen Vincent-Adrian Grenier :D.
  Ještě se musím zeptat jak to dopadlo s tím Princem z plesu?! Postřehla jsem cosi o posezení u kafe, ale veškeré volné myšlenky mi zabraly latinské slovíčka :D. To ale neznamená, že nejsem zvědavá! Chci slyšet všechno :)

  OdpovědětVymazat
 2. asi tak nějak :D jinak nemáš zač :)) vadilo by ti kdyby si tě přidala do oblíbených a navštěvovala tě ? :))

  OdpovědětVymazat
 3. Mika je božskýýýý :) V Berlíne som ešte nebola, ale už dlho o tom ako tam pôjdem rozprávam. strašne sa mi páči nová architektúra mesta a vlastne celý Berlín :) Budem veeeľmi rada ak potom pridáš aj nejaké foto z mesta :)

  OdpovědětVymazat
 4. V Berlíně jsem byla akorát v Tropical Islands a je to fakt skvělý! Doporučuju. Bohužel ti neřeknu jak vypadá centrum nebo kde jsou nejlepší butiky...=(

  OdpovědětVymazat
 5. Asi se budeš divit, že tu máš komentář ode mně :-D no skončila jsem s flákáním blogu :) ten tvůj se mezitim co jsem tu nebyla dost změnil, ale máš to tu moc hezký :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, musím říct že tvůj blog mě upoutal máš to tu úžasné . :)) tak se chci zeptat jestli bych si tě nemohla přidat do oblíbených ? :))

  OdpovědětVymazat
 7. Ty jo Zorinko, ty jsi vyrostla do nádherné ženy :)

  OdpovědětVymazat