sobota 23. ledna 2010

Nakonec to vypadá na zelenou

Ne, dělám si legraci. Jsem pouze unešená trikem, které jsem dneska ulovila v Orsayi a které stálo stoosmdesátdevět korun. A jelikož mi stylem spíš připomíná Zaru, nemohla jsem ho tam nechat...fakt ne :) Ale jinak jsme šly s mamkou pro kozačky do Gatu, které jsem si tam při mém "vestovém" nákupu vyhlídla (a cena byla taktéž pohádková, i když počítám s tím, že to není žádná extra kvalita, ale líbí se mi jejich army styl). No a protože mamka je jako já v bledě modrém, neodolala ani ona slevám Bourjois. Její kořistí byla tužka na oči a rtěnka, a mě pořídila ještě jeden láček(odstín Rouge Casino), kokosový tělový mlíko a kokosovej sprcháč(ten krásnej design obdivujte na poslední fotce, kde je také kabelka - dárek časopisu Marie Claire - není to žádné Burberry, ale na nákupy se šikne:)...Nesnáším, když mi vlasy smrdí kouřem. Včera jsem byla na maturitním plese jednoho ze čtvrťáků. Moc jsem se tam netěšila, protože jsem věděla, že si tam nebudu mít s kým zatancovat(jedinci opačného pohlaví z naší třídy se obvykle soustředí na mnoho dívek, jenom ne na ty z jejich třídy. Myslela jsem, že bych mohla ulovit aspoň pár tanců s jedním, vcelku milým a hezkým spolužákem, ale na začátku byl pořád s ostatníma na pivě a na konci už jsem jenom viděla, jak odchází s nějakou slečnou - to je pro mě typické: než se k něčemu rozhodnu, uteče mi to před nosem:( ) Pak mi tam taky bylo zima, protože náš komunistický kulturní dům jaksi pokulhává ve všech technických ohledech. Taky tam bylo zakouřeno a tak mi teď vlasy smrděj kouřem, což(jak už jsem psala) nesnáším.

Ale abych nebyla úplnej pesimista, byla jsem tam s Anettkou, mou dlouholetou kamarádkou, která studuje na vysoké v Brně. Pokecaly jsme a ještě ne úplně na jisto jsme se dohodly, že za ní 30. ledna přijedu do Brna. Jupí! Bershka je moje!

Slyšeli jste, vy Brňáci, co sem přijdete, že v Brně je palačinkárna, kterou vlastní francouzské jeptišky??? A kde si můžete obědnávat pouze ve francouzštině a angličtině? (strašně mě to zaujalo a ráda bych o tom podniku věděla víc, protože se tam samozřejmě chystám:)

10 komentářů:

 1. to tricko sa mi az tak nepaci,ale tie kozacky maju skvelu farbu

  no vidis...take sme my zeny...kym sa spamatame ukradne nam ho ina..stalo sa mi to presne vcera...:D

  OdpovědětVymazat
 2. Ty boty jsou úžasné! :) A ta kabelka je k tomuto číslu?:)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné úlovky.. botky by pro mě museli mít v jiné barvě ale to tričko se mi líbí moc :)

  OdpovědětVymazat
 4. to tričko je moc fajn a sluší ti!
  v Brně sice pracuje(pracovala) mamka, ale zrovna o tomhle jsem neslyšela:) musí to být fajn, akorát bych si musela napsat co mám říkat!:D

  OdpovědětVymazat
 5. V šedočerný bych je brala :) Jinak děkuju za kompliment, ted mi bude 17 a většina lidí v mým věku nechápe můj styl ani životní názory a postoj. Možná i proto mám blogspot.. Latté CHAI neznám, něco speciálního?

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to triško je opravdu parádní (a ještě víc asi ta cena, většinou na tak hezkou nenarážím :-/), ty kozajdy se mi sice až tak nelíbí, ale proč ne :).
  A ta palačinkárna zní skvěle, nevíš, v kterejch místech se asi tak nachází? Sice už do Brniska zas tolik nejezdím, ale tam bych si docela ráda zašla :)

  OdpovědětVymazat
 7. ty kozačky jsou fakt super, náhodou téhle barvě fandím :) mám kabelku v takové barvě :)

  OdpovědětVymazat
 8. to triko vypadá krásně!taky mi připomíná takový ten "ZARA styl":))
  a ty kozačky se mi taky moc líběj.)(a to nemám ráda zelenou!)
  červený laky zbožňuju!:)
  a vlasy zasmraděný kouřem z cigaret také nesnášim:/

  OdpovědětVymazat
 9. kecaaš:D to by mě zajimalo ta palačinkárna...To tričko je supr a ty boty sou docela odvážné ale to je fajn, fandim ti:)

  OdpovědětVymazat